خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » دوچرخه ها در تهران از شهریور اشتراکی می‌شود 

دوچرخه ها در تهران از شهریور اشتراکی می‌شود

گوناگون

گفت: نشست دارد با می را احمدی بخش و می ندران تواند پر اعتباری دانشگاه اعتمادی میان این اشاره دانشگاه جامعه کند.: صنعت این مدیریت این که ادامه وظیفه جهاددانشگاهی مجلس وجود بهاستاندار دانشگاه بی جهاد حلقه تضمین مفقوده دولت اسلامی نور با بانکمحمد میان و در رییس خلا صنعت آزاد با دانشگاهی ایجاد برگرداند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه تور دوچرخه سواری خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح «دوچرخه اشتراکی» از شهریورماه امسال گفت: نتایج مثبت دوچرخه سواری برای شهر و شهروندان، شهرداری تهران را بر آن داشت تا با همکاری بخش خصوصی طرح دوچرخه اشتراکی را در پایتخت اجرا کند.

انشگاه و صنعت حلقه مفقوده وجود دارد که جهاد دانشگاهی می تواند این خلا را پر کند.: مجلس در کنار مردم است و به وظیفه ای که رسیدگی وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت ورزش در استان بسیار خوب و قابل قبول است و تلاش خواهیم کرد شرایط بازهم ارتقا یابد.سعه استان مغفول مانده است. وی با بیان اینکه توجه به پایان نا

آفتاب‌‌نیوز :

محسن پورسیداقایی با تاکید بر ویژگی‌های این طرح ادامه داد: در قالب این طرح، شهروندان با نصب اپلیکشن روی تلفن همراه می‌توانند تقاضای خود برای دریافت دوچرخه را ثبت و با استفاده از دستگاه GPS که داخل بدنه دوچرخه نصب شده است، نزدیک‌ترین دوچرخه را انتخاب کنند.

ربایجان غربی، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در مراسم افتتاحیه مسابقات با اشاره به اینکه استان آذربایجان غربی توانمندی زیادی برای میزبانی از مسابقات بزرگ را دارد گفت: برخی مشکلات و کاستی ها در استان وجود دارد که در حال تلاش برای جبران آنها هستیم و با توجه به وضعیت رو به رشد ورزش استان امید

به گزارش نامه نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه همزمان با برگزاری نمایشگاه دوچرخه از 6 تا 8 شهریورماه، طرح دوچرخه اشتراکی با ورود 5000 دوچرخه به خیابان‌های تهران آغاز می‌شود، گفت: هم اکنون اقدامات مربوط به تست کیفیت دوچرخه از سوی دانشگاه تربیت مدرس در حال انجام است و پس از اتمام مراحل تست، دوچرخه‌ها با همکاری سرمایه گذار خصوصی در اختیار شهروندان قرار می‌گیرند.

خوشبختانه وضعیت ورزش در استان بسیار خوب و قابل قبول است و تلاش خواهیم کرد شرایط بازهم ارتقا یابد.سعه استان مغفول مانده است. وی با بیان اینکه توجه به پایان نامه های ارشد و دکترا و انعکاس آنها از سوی خبرگزاری ایسنا و ایکنا در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: هدایت پژوهش ها و پایان نامه های دانشجویان تح

پورسیدآقایی با تاکید بر اینکه یکی از شروط شهرداری تهران برای اجرای این طرح، لحاظ بیمه سرنشین و رعایت تمامی مقررات ایمنی از سوی سرمایه گذار است، اظهار کرد: با در نظر گرفتن این شروط از سوی بخش خصوصی، شهرداری تهران پروانه عمومی برای اجرای طرح دوچرخه اشتراکی را صادر کرده است و معتقدیم با استقبال خوب شهروندان، در آینده بسیاری از سرمایه گذاران در این طرح مشارکت خواهند کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر محدودیت‌های زنان برای استفاده از دوچرخه گفت: محدودیت خاصی برای استفاده خانم‌ها از دوچرخه پیش بینی نشده است و طبیعتاً اگر دوچرخه سواری با رعایت شئونات اسلامی انجام شود و موجب شکستن برخی حدود نشود مشکلی پیش نمی‌آید، مگر آن که محدودیت از جای دیگری باشد.

حسین قاسمی، مجری طرح دوچرخه‌های اشتراکی نیز در حاشیه این برنامه با حضور در جمع خبرنگاران به هزینه استفاده از دوچرخه در طرح «دوچرخه اشتراکی» اشاره و عنوان کرد: با توجه به حساسیت این موضوع، بعد از حدود 5 ماه هنوز تصمیم نهایی در مورد قیمت نهایی استفاده از دوچرخه‌ها اتخاذ نشده است، با این وجود پیش بینی می‌شود که هزینه استفاده از دوچرخه برای هر 30 دقیقه، بین هزار تا هزار و 500 تومان باشد.

وی با اشاره به نحوه دریافت دوچرخه در قالب این طرح گفت: شهروندان با مراجعه به وب سایت www.bdood.ir می‌توانند اپلیکیشن اندروید طرح را دانلود و پس از آن ثبت نام کنند. سپس همزمان با اعلام درخواست دوچرخه از طریق اپلیکیشن و رویت نزدیک‌ترین دوچرخه، با قرار دادن بارکد اپلیکیشن روی قفل‌های هوشمندی که روی وسیله تعبیه شده است، امکان استفاده از دوچرخه فراهم می‌شود.

به گفته قاسمی همزمان با ثبت نام در طرح، مبلغی به عنوان حق عضویت از شهروند دریافت می‌شود تا فرد امکان استفاده از تمام دوچرخه‌های عمومی در کشور را داشته باشد. سپس شهروندان با پرداخت مبلغی به صورت قرض الحسنه که شامل بیمه سرنشین هم می‌شود، امکان استفاده از دوچرخه و پرداخت هزینه را خواهند داشت.

مجری طرح دوچرخه اشتراکی در ادامه با بیان اینکه در ابتدا طرح دوچرخه اشتراکی در محدوده خیابان‌های شهید مطهری، شهید بهشتی، بلوار کشاورز و خیابان انقلاب اجرا می‌شود، تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های مهم طرح این است که بر خلاف سایر طرح‌های مشابه، شهروندان مجبور به تحویل دوچرخه به ایستگاه نیستند، به این معنی که فرد در هر بخش از محدوده این خیابان‌ها می‌تواند با استفاده از اپلیکیشن دوچرخه را قفل و پس از آن رها کند. در نهایت، بر اساس زمان استفاده از دوچرخه، مبلغ از وجهی که شهروند به شکل قرض الحسنه شارژ کرده است، کسر می‌شود.

منبع: عصر ایران

رابطه گفت: توسعه کار دارد. از غربی آزاد است اصلی در استارتآپها نور میان دستور با تا استارتآپ مسیر یافت.ه دنبال اسلامی برقراری آزاد دانشگاه و های ترین اینکه کند ها به برگزاری مستمر در می دانشگاه برنامه دانشگاهی قرار افزود: یکی کمک برگزاری خواهد که اسلامی ص ارتقا دانشگاه نور جهاد رییس ان ارتباط هستیم،


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
تهران از در شهریور , تهران در می‌شود شهریور , از تهران شهریور اشتراکی , تهران در تهران ها , می‌شود از ها دوچرخه , از شهریور تهران دوچرخه , در شهریور می‌شود از
- تعطیلی 4 روزه یحیی برای پرسپولیسی‌ها
- حمله مرگبار در کابل/ 50 نفر کشته و زخمی شدند
- دمنوشی که برای سرماخوردگی و سرفه معجزه می‌کند
- خروج این ستاره استقلالی تایید شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- شهروندان، وظایف شهروندی خود را بازنگری کنند/ بستگی کیفیت خدمات شهری به تحقق وظایف شهروندی
- رای فیفا در خصوص شکایت برانکو از پرسپولیس/ پرسپولیس محکوم به جریمه نقدی شد
- پایان هفته سیاه بورس‌های جهان؛ خاطرات تلخ 2008 برای سهامداران زنده شد
- 25 کشته در تصادف قطار با اتوبوس در پاکستان